P6100427

Dnia 10 czerwca 2014 roku dzieci z oddziału przedszkolnego 0odbyły wycieczkę do Katolickiego Radia Podlasie. Podczas spotkania z dziennikarzami dzieci miały możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy radiowca. Na żywo obserwowały jak powstanie i w jaki sposób jest realizowany serwis informacyjny. Miały też możliwość nagrania audycji z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty, na której zaprezentowały przygotowane wiersze i piosenki. Dzieci były pod wrażeniem przyjęcia przez radiowców. Pełne wrażeń jeszcze długo z ekscytacją przeżywały spotkanie w radiu. Tego typu wyprawy są niezwykle potrzebne i rozwijające, ponieważ poszerzają wiedzę dzieci na temat różnych zawodów i otwierają na społeczne działania.

Emisja programu odbędzie się 23 czerwca o godzinie 19:30.

Magdalena Madej-Batorska

P6100422    P6100403    P6100425