Przyznacie, że nikt inny nie potrafi tak pięknie czytać wierszy, bajek i baśni jak Babcia i Dziadek… W klasie IIIC dzieci miały okazję spędzić czas z babcią Amelki – panią Małgorzatą Gorzkowską, która czytała wszystkim swoją ulubioną książkę z dzieciństwa. Wszyscy z ciekawością słuchali wierszy Lucyny Krzemienieckiej z książki pt.: „Dziwni goście”  i ciekawością oglądali ilustracje mające ponad 60 lat. Nie zabrakło też pięknych wspomnień babci, opowiadań o dziecięcych zabawach, szkole, kolegach i koleżankach z dawnych lat. Dziękujemy Pani Małgorzacie Gorzkowskiej za poświęcony czas i  przekazane wspomnienia. Czytajmy z Babcią i Dziadkiem! Takie wspólne  chwile są po prostu bezcenne….

M.Ł.
   Am 3.jpgAmelka 4.jpgAmelka2.jpgAmelka 1.jpg