12 września uczniowie klasy III c zwiedzali Komendę Miejską Policji w Siedlcach. Na początku zostali zapoznani z pracą oficera dyżurnego na stanowisku kierowania. Mogli zobaczyć również inne pomieszczenia znajdujące się na Komendzie m.in. siłownię, strzelnicę, pomieszczenie przejściowe dla osób zatrzymanych, salę konferencyjną, salę odpraw. Uczniowie mieli okazję w praktyce zapoznać się z pobieraniem śladów daktyloskopijnych. Na zakończenie poznali psa policyjnego oraz dowiedzieli się jak postępować w sytuacji nagłego ataku zwierzęcia. Mogli również przymierzyć strój służący opiekunowi psa do tresury. Serdecznie dziękujemy sierż. szt. Barbarze Jastrzębskiej oraz st. asp. Mariuszowi Misiakowi za przekazanie wielu ciekawych informacji, poświęcony czas, życzliwość i uśmiech.