Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

Dzień Chłopaka w 1C był pełen zabawy, śmiechu i ogromnego wysiłkuJ Wszyscy spędzili go w Centrum Treningu G4 w Siedlcach gdzie pod czujnym okiem trenera Przemka aktywnie i wesoło spędzili dużo czasu. Trening łączył ze sobą elementy gimnastyki korekcyjnej oraz gier i zabaw sportowych. Zajęcia pokazały, że dziewczynki i chłopcy z 1C są zwinni, szybcy, elastyczni, wytrzymali i świetnie potrafią wesoło spędzać ze sobą czas.  W 1C…  jest moc!!!

                                                                                                                   Małgorzata Łuka

Joomla Template - by Joomlage.com