30 września, w sobotę, mimo bardzo niesprzyjającej pogody, nauczyciele - panie: Magdalena Biardzka, Beata Jastrzębska, Małgorzata Komodowska wraz z rodzicami i uczniami z klas-VIa, IIIa, Ic brali udział w zagospodarowywaniu szkolnego ogrodu i sadzili w nim rośliny.
  Byli to rodzice- kl. VIa : Magdalena i Karol Jurzyk, Joanna i Grzegorz Chmielewscy, Agnieszka Szczygieł, Damian Chaciak, Beata Postek oraz uczniowie Hania Chaciak, Ola Postek, Ela i Ernest Jurzyk, kl. IIIa: Marta i Kamil Pluta, Łukasz Biarda, Tomasz Chernik, Grzegorz Prekurat i uczniowie Ala Pluta, Lena Prekurat i Tadek Chernik oraz Katarzyna Petruk z synem Filipem z kl. Ic.
  Zakupione rośliny były darem od rodziców i uczniów dla szkoły z okazji jej święta. Dyrektor szkoły, pani Hanna Głuchowska, serdecznie dziękuje nauczycielom, rodzicom oraz uczniom za włożony wysiłek i zaangażowanie w upiększanie szkolnego ogrodu. Te piękne rośliny dodadzą uroku naszej szkole.