W czerwcu 2023 roku odbył się Ogólnopolski Konkurs "Pracownia Kompetencji Cyfrowych" organizowany przez Naukową i Akademicką Sieć Komputerową - Państwowy Instytut Badawczy. Konkurs polegał na zrealizowaniu kursu "Internetowa Szkoła Słonia Spacjusza" pt. "Internet to nie wszystko". Kurs zrealizowały wszystkie dzieci z klas I-III. Kolejnym warunkiem było wykonanie pracy plastycznej - projektu kolorowanki, która miała dotyczyć sposobów na zachowanie równowagi pomiędzy aktywnościami podejmowanymi w Internecie i poza nim. Dzięki działalności Koła Twórczości prowadzonego przez p. Agnieszkę Korytowską udało nam się zdobyć cenną nagrodę, którą jest Mobilna Pracownia Komputerowa składająca się z 16 laptopów, odpowiedniego oprogramowania oraz interaktywnego monitora. Gratulujemy i cieszymy się z tego cennego prezentu na 30-te urodziny naszej szkoły!
                                                                                                                                                A. Korytowska