Niedawno uczniowie klasy III b i III c spędzili bardzo przyjemnie i ciekawie czas w Warszawie. Celem naszej wycieczki było zwiedzanie budynku i wnętrz Polskiego Radia oraz pobyt w Centrum Mądrej Zabawy „Smart Kids Planet”. Korzystając z dziewięciu stref aktywnej zabawy mogliśmy m. in. wcielić się w rolę odkrywców magicznego świata, poznawaliśmy podstawy przedsiębiorczości i zdrowego żywienia, odbyliśmy ekscytującą podróż kosmiczną, fani piłki nożnej mogli potrenować strzały do bramki. W Polskim Radio poznaliśmy historię Radia, mieliśmy możliwość obserwować realizację audycji „na żywo” w studiu „Polskiego Radia Kierowców” i „Polskiego Radia Dzieciom”. Uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje zdolności muzyczne i wokalne w sali, w której nagrywane są koncerty radiowe. Na koniec udaliśmy się na ciepły posiłek do restauracji Mc Donald’s. Wróciliśmy pełni wrażeń i pozytywnych wspomnień.

Wychowawcy