Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

7 grudnia uczniowie klasy 1A i 1C wyjechali na swoją pierwszą szkolną wycieczkę do Warszawy. W Centrum Nauki Kopernik było mnóstwo atrakcji. Największym zainteresowaniem cieszyła się Strefa Eksperymentowania, obserwacje przez okno międzynarodowej stacji kosmicznej oraz spotkanie z robotem humanoidalnym. W Planetarium, wśród gwiazdozbiorów i konstelacji wszyscy przez prawie godzinę mogli poczuć się bliżej nieba, a film „Zaczarowany globus” pozwolił każdemu zrozumieć skąd mamy cztery pory roku. Kolejną atrakcją wycieczki był pobyt w fabryce bombek GEPARD. Tam czekał na wszystkich Mikołaj i pod jego opieką dzieci obejrzały proces powstawania szklanych bombek choinkowych, a później brały udział w warsztatach plastycznych podczas których ozdabiały farbami i brokatami szklane bombki. Pełni wrażeń, z własnoręcznie ozdobionymi bombkami i prezentami dla swoich bliskich wszyscy wrócili do szkoły. Wycieczka była pełna śmiechu, zabawy i miłych niespodzianek.

                                                                                               Małgorzata Łuka, Agnieszka Korytowska

Joomla Template - by Joomlage.com