Jasełka to widowisko o Bożym Narodzeniu, które od wieków wpisane są w polską tradycję. Tegoroczne jasełka zostały przygotowane przez uczniów kl. 3a pod opieką siostry Ezechieli i pani Małgorzaty Komodowskiej oraz przez uczniów z kl. Va, których przygotowali pani Aleksandra Romaniak i ojciec Karol. Przedstawienie jasełkowe przybliżyło okoliczności narodzin Pana Jezusa. Scenariusz jasełek zawierał najważniejsze wydarzenia towarzyszące narodzinom Jezusa. Uczniowie oglądający przedstawienie wykazali się wielką uwagą i skupieniem, a gra aktorska była naprawdę na wysokim poziomie. Jasełka wprowadziły wszystkich w czas Bożego Narodzenia, pełnego pięknych tradycji i podniosłego nastroju. To lekcja wzajemnego zbliżenia, miłości, zadumy i refleksji. Uczniowie dołożyli wielu starań, aby widzowie mogli poczuć piękną atmosferę tych niezwykłych świąt. Za ogromny trud włożony w ich reżyserię i inscenizację składamy podziękowania uczniom, organizatorom oraz rodzicom.

M. Komodowska, O. Karol