12 stycznia 2024 w Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego w Siedlcach już po raz XXI odbyła się Gala Charytatywna pod hasłem „Dzieci Eurolingua, dzieciom lokalnie i międzynarodowo”, z której dochód oraz uzbierane materiały rzeczowe zostały w całości przekazane dla Domu Dziecka "Na Zielonym Wzgórzu" w Kisielanach, Domu Dziecka „pod Kasztanami” w Siedlcach oraz Dzieci z Fundacji Siedleckiego Hospicjum Domowego oraz Domu Polskich Dzieci w Solecznikach na Liwie. Podczas części artystycznej  wystąpili:  uczennica szkoły Eurolingua – Maja Chazan, absolwentka szkoły – Żaneta Badełek, oraz Kapela Zbucka ze Zbuczyna. Goście mieli okazję podziwiać pokaz taneczny w wykonaniu szkoły tańca MAZOVIA. Można było również wysłuchać utworów świąteczno-noworocznych w różnych językach w wykonaniu słuchaczy Szkoły Językowej Eurolingua. Finał akcji „Wrzuć cukierka do pudełka radość dzieci będzie wielka” odbył się w trakcie koncertu. Nasza szkoła zebrała 15 kg słodkości.

Dzięki ludziom Dobrego Serca - Mecenasom Akcji, patronom honorowym może być kontynuowana ta szlachetna idea, a pozyskane środki spełnią marzenia dzieciom z Domów Dziecka. Organizatorem i pomysłodawcą inicjatywy jest Europejskie Centrum Szkolenia Językowego Eurolingua w Siedlcach.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji.

Koordynatorzy i osoby odpowiedzialne za akcję w naszej placówce:
                                                                                                        K. Raczko, V. Kołodziejak, Samorząd Uczniowski.