Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

"Światowy Dzień Kota"  obchodzony jest 17 lutego. W Polsce to nietypowe święto zostało  ustalone w 2006 r. ze względu  na potrzebę pomocy kotom bezdomnym i wolno żyjącym, w szczególności w okresie zimowym. Dzieci w świetlicy szkolnej także uczciły ten dzień w szczególny sposób. Odbyły się tematyczne zajęcia plastyczne,  wysłuchały opowiadań, bajek a także dowiedziały się  ciekawostek o życiu kotów. Zapraszamy do obejrzenia galerii. 
                                                                                                              Pozdrawiamy, Wychowawcy Świetlicy  ;-)
Joomla Template - by Joomlage.com