1 marca obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Ma on na celu uczczenie żołnierzy antykomunistycznego podziemia. W ramach obchodów tego święta o godz. 9.00 odbyła się msza św. w intencji Żołnierzy Podziemia Niepodległościowego w Kościele Garnizonowym. Następnie uczestnicy uroczystości przemieścili się na teren 18 Dywizji Zmechanizowanej, gdzie odbyły się główne uroczystości z udziałem parlamentarzystów, władz samorządowych, wojska, szkół z terenu miasta Siedlce. W imieniu dowódcy 18 Dywizji Zmechanizowanej przemówienie wygłosił płk Wacław Samocik, Szef Sztabu 18 Dywizji Zmechanizowanej im. gen. broni Tadeusza Buka, a następnie głos zabrał Prezydent Miasta Siedlce Andrzej Sitnik. Po uroczystości nastąpił przejazd na Cmentarz Wojenny w Siedlcach, gdzie zostały złożone kwiaty i zapalone znicze pamięci.

Naszą szkołę reprezentował poczet sztandarowy w składzie: Natalia Redesiuk, Nikola Książek, Marta Postek,        Iga Weśniuk, Oskar Izdebski i Szymon Wójcik pod opieką p. Grzegorza Jastrzębskiego, p. Bogusławy Chaleckiej oraz wicedyrektor Ewy Niedziółki.