Wybory do Samorządu Szkolnego - kampania wyborcza

Pod koniec września w naszej szkole odbyła się kampania wyborcza do Samorządu Szkolnego. Każdą klasę szóstą reprezentowało dwóch lub trzech  przedstawicieli. A więc jak na naszą szkołę przystało było wielu kandydatów, wiele ciekawych pomysłów i ciekawych prezentacji. Każdemu bardzo zależało na tegorocznych wyborach. Choć nikt się nie przyznawał, każdy miał tremę – w końcu po to się startuje, by zwyciężyć. Prawie każdy z kandydatów w swoim programie zamieścił punkt dotyczący kontynuacji „szczęśliwego numerka”. Niemniej jednak kandydaci w swoich programach zamieszczali hasła, które odróżniały poszczególne programy wyborcze.

W poniedziałek  29 września 20114 roku odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego Szkoły Podstawowej nr 12 w Siedlcach. W głosowaniu wzięli udział uczniowie wszystkich klas  III, IV, V i VI. W sumie udział w wyborach wzięło 272 uczniów naszej szkoły, z czego za głosy ważne uznano 268 ,,kart wyborczych". Trzy osoby o największej liczbie głosów zostały wybrane na: przewodniczącego, zastępcę i skarbnika. Ostatecznie przewodniczącą została Kaniewska Aleksandra, zastępcą Wróblewska Alicja, a skarbnikiem Jakubczak Piotr.