12 marca 2024 roku w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia. Konkurs został przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych.

Klasy I-III – poziom 1

Klasy IV-VI – poziom 2

Klasy VII-VIII – poziom 3

W tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia wzięło udział 26 uczniów z naszej szkoły.

Tytuł Laureata konkursu i dyplom „Mistrza Logicznego Myślenia” uzyskali:

Krystian Jóźwiak z klasy V b - opiekun p. E. Białowąs

Krzysztof Podlaski z klasy VI a - opiekun p. A. Krasuska

Wyróżnienie w konkursie i dyplom „Eksperta Logicznego Myślenia” otrzymała:

Magdalena Sawicka z klasy VII b - opiekun p. H. Arciszewska

Jest to zdecydowanie najlepszy, jak do tej pory, wynik i ogromny sukces naszych uczniów. Ogólny wynik szkoły wypadł powyżej średniego wyniku województwa i średniego wyniku Polski. Ciekawa formuła zadań konkursowych umożliwia trening i rozwój logicznego myślenia, które przydają się uczniom nie tylko w matematyce czy fizyce, ale także na innych przedmiotach wymagających rozwiązywania problemów.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

Zachęcamy również do rozwijania umiejętności matematycznych innych uczniów.

Matematyka jest wszędzie! To Ci się przyda! Zainwestuj w swój rozwój!

Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w przyszłorocznym logicznym starciu!

Nauczyciele matematyki

logo_ces_konkursy.jpgooooo.jpglog.jpglogoklm.jpg