W ubiegły czwartek klasa 7a brała udział w warsztatach prowadzonych przez p. Agatę Szostak – wieloletniego pracownika Wioski Dziecięcej SOS w Siedlcach. Tematem zajęć była SAMOAKCEPTACJA. Jak wszyscy wiemy, nasza szkoła jest szkołą promującą zdrowie. A zdrowie to także nasza sfera psychiczna, o którą należy dbać. Na warsztatach uczniowie dowiedzieli się, jak ważna jest umiejętność życia w zgodzie z samym sobą i jak wiele zależy od tego, w jaki sposób sami siebie postrzegamy. Wszyscy byli zaangażowani w przebieg zajęć. Poruszone zostały trudne, ale jakże ważne kwestie. Brawo dla uczniów, którzy odważyli się otwarcie i szczerze mówić o sobie.

A.S., M.D.

3.jpg             2.jpg           1.jpg