Z okazji Dnia Dziecka, dzieci z klasy 1a i 1c pod opieką pani Agnieszki Korytowskiej, Małgorzaty Łuki i Moniki Frydrychiewicz wybrały się na wycieczkę do Majalandu. Wszyscy wyruszyli z Siedlec w dobrych humorach 🙂. Po dotarciu na miejsce, dzieci zostały przywitane przez Pszczółkę Maję. A potem... A potem rozpoczęła się fantastyczna zabawa w parku pełnym atrakcji. Radości i aktywności było co niemiara 😀. Największym powodzeniem cieszyła się Karuzela Motyli 🦋🎡 Rollercoaster 🎢 Łódź Wikingów 🛶 Sky Fly i Super Ślizg. Następnie Pszczółka Maja i Gucio zaprosili dzieci na przedstawienie i wspólny taniec 💃. Po energicznym i pełnym niespodzianek dniu dzieci zjadły pyszny obiad 😋 i pełni wrażeń wróciły do domu. Taki Dzień Dziecka to my rozumiemy 👍😀!
                                                                                                                            A.K. & M.Ł.