Dobiegł końca międzynarodowy niemieckojęzyczny projekt eTwinning „Teenager feiern nicht nur den Geburtstag”, w którym uczestniczyli uczniowie klasy VIIIb w ramach lekcji języka niemieckiego. Projekt opierał się na współpracy uczniów i nauczycieli z pięciu szkół partnerskich z Polski oraz jednej szkoły z Grecji. Wykorzystując narzędzia TIK uczniowie tworzyli prezentacje, filmiki, piosenki, magazyny mody, książeczki oraz interaktywne quizy do poszczególnych obszarów tematycznych. Zasadniczym celem projektu było praktyczne wykorzystanie języka w innowacyjnej formie, rozwijanie sprawności językowych oraz umiejętności współpracy w grupie. Realizowany projekt został doceniony przez jury Krajowego Biura eTwinning Polska i w dniu 14.06.2024 roku uzyskał Odznakę Jakości. Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów i cieszymy się, że ich praca w projekcie została doceniona. Gratulujemy!

Koordynator projektu: Marzena Lisowska

national_quality_label-project_nql_pdf-3326552-user_160775-05be02724a.jpg