Dnia 22 czerwca 2024r. uczniowie klasy 3d razem z wychowawczynią i rodzicami mimo trwających już wakacji wybrali się na teren ,, Leśnych Klimatów" w Żelkowie na rodzinny piknik. Plenerowa impreza rozpoczęła się od części artystcznej dla rodziców z okazji ich święta – Dnia Mamy i Taty. Podczas uroczystości dzieci recytowały wzruszające wiersze i śpiewały piosenki oraz prezentowały układy taneczne. Na koniec dzieci obdarowały rodziców własnoręcznie wykonanymi prezentami. Następnie odbyło się wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku. Nie zabraklo smakołyków, dmuchanych zamków, leśnego toru przeszkód, strzałów do tarczy, a przede wszystkim dobrej zabawy. Było dużo wspomnień, wrażeń i wspólnych podziękowań.To był wspaniale spędzony czas, który pozostanie w pamięci wszystkich na długie lata. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że okres trzech lat  minął bardzo szybko. Po zakończonej zabawie dzieci pełne wrażeń, z radością udały się na zasłużone wakacje.

Iwona Niciporuk, wychowawczyni klasy IIId