Dnia 21 czerwca 2024 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Był to szczególny dzień, pełen wzruszeń i radości, zwłaszcza dla uczniów kończących pierwszy etap edukacji. Uroczystość rozpoczęła się od tradycyjnego poloneza w wykonaniu uczniów klas trzecich, którzy wspaniale zaprezentowali swoje umiejętności taneczne, wzbudzając zachwyt zgromadzonych gości. Następnie miała miejsce część artystyczna, podczas której uczniowie klasy 3a przedstawili program pełen piosenek i wierszy. Był to piękny pokaz talentów naszych uczniów, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych. Szczególnym momentem uroczystości było podziękowanie Pani Dyrektor za jej wieloletnią pracę na stanowisku dyrektora. Nauczyciele, Rada Rodziców, p. Henryk Niedziółka oraz uczniowie wyrazili swoją wdzięczność za jej zaangażowanie, troskę i nieustanne dążenie do podnoszenia jakości edukacji w naszej szkole. Pani Dyrektor, dzięki swojemu profesjonalizmowi i oddaniu, przyczyniła się do stworzenia przyjaznej atmosfery, sprzyjającej rozwojowi zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Zakończenie roku szkolnego było również okazją do wręczenia nagród i dyplomów dla uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce oraz wyróżnili się w różnych dziedzinach.

Po uroczystości uczniowie wraz z rodzicami i wychowawcami udali się na ostatnie spotkania w swoich klasach.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i życzymy udanych, bezpiecznych wakacji!