IMAG1940 W dniu 27.11.2014 roku w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Dyskotekę przygotował Samorząd Uczniowski. Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Dzieci z niecierpliwością oczekują na ten niezwykły, inny niż wszystkie dzień – dzień tajemniczych zabaw, połączony z tańcem. Uczniowie klas IV-VI chętnie bawili się uczestnicząc we wróżbach przygotowanych przez zespoły klasowe. Wróżyli sobie również nauczyciele. Wszyscy bawili się świetnie. Chętnie zajmowali miejsce na parkiecie i tańczyli w rytm ulubionej muzyki. Wszyscy uczniowie skończyli dyskotekę andrzejkową w dobrym i radosnym nastroju. Byli zmęczeni, ale zadowoleni. Już kolejny raz, wspólna zabawa uczniów z nauczycielami okazała się dla wszystkich wspaniałym i niezapomnianym przeżyciem.

D.D.

IMAG1927  IMAG1930  IMAG1937