6 grudnia w nowej hali przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach odbyły się Zawody Międzyszkolne. W mikołajkową sobotę rywalizowały dzieci z klas 1-3 z siedleckich szkół podstawowych. Jako pierwsi wystartowali najmłodsi czyli uczniowie klas I. Młodzi lekkoatleci wykonywali cztery konkurencje: skoki na krzyżaku, sztafeta sprintersko-płotkarska, rzut oszczepem, drabinka koordynacyjna. Uczniowie naszej szkoły zajęli bardzo wysokie trzecie miejsce. Niedługo po klasach I, rozpoczęła się rywalizacja klas II. Zmagania odbywały się w tych samych konkurencjach. I tym razem drugoklasiści z SP 12 stanęli na trzecim miejscu na podium. Jako ostatni startowali najstarsi czyli uczniowie klas III. W tej kategorii nasi trzecioklasiści uplasowali się na piątej pozycji. Mimo zaciętej walki do końca, u każdego z zawodników znajdował się uśmiech na twarzy. Ponieważ Lekkoatletyka dla Każdego to nie tylko drużynowa rywalizacja ale również świetna zabawa! Na koniec każdy z uczestników otrzymał: medal, dyplom oraz pamiątki. Dziękujemy naszym młodym sportowcom oraz opiekunom grup: p. Annie Królikowskiej,p.Beacie Jastrzębskiej oraz p.Joannie Celińskiej.

Anna Królikowska