DSC 0644Czas biegnie tak szybko i nawet nie obejrzeliśmy się, a mamy już grudzień. Jest to miesiąc szczególnie lubiany przez dzieci ze względu na odwiedziny Mikołaja. Oczywiście dnia 6 grudnia 2014r. do klasy II B  również zawitał oczekiwany przez wszystkie dzieci gość. Kiedy po powrocie z Parku Wodnego dzieci weszły do swojej klasy to na ich ławkach czekały słodkie niespodzianki w postaci pysznych babeczek. Na głównej tablicy była przygotowana mikołajkowa gazetka tematyczna ze zdjęciami naszej klasy z ubiegłorocznych odwiedzin Mikołaja, a pod nią dwa worki pełne prezentów, które podobno Mikołaj zostawił   wszystkim grzecznym dzieciom z klasy II B. Jakby tego było mało dzieci odwiedził jeszcze raz prawdziwy Mikołaj zostawiając swoją czekoladową podobiznę. Cały ten dzień wypełniony był tematem o Mikołaju na różne sposoby. Bardzo dziękujemy Mikołajowi za miłą niespodziankę i zapraszamy do nas w przyszłym roku.

Iwona Niciporuk

DSC 0648  DSC 0635 DSC 0636 DSC 0646 DSC 0638