“We wish you a Merry Christmas and a Happy New Year 2015”

18 grudnia świąteczna atmosfera już na dobre zagościła w naszej szkole. Uczniowie ze szkolnego koła teatralnego przedstawili wesoły montaż słowno – muzyczny w języku angielskim. Kolejność prezentowanych treści wyznaczał ALFABET, natomiast krótkie rymowane wierszyki przeplatane były licznymi piosenkami o tematyce świątecznej i kolędami. Dzięki wyświetlanej wersji karaoke widzowie mogli włączyć się do śpiewu i współtworzyć z nami to radosne przedstawienie. Mimo występów w języku angielskim widownia nie miała większych problemów ze zrozumieniem, dzięki dodatkowej prezentacji multimedialnej wzbogaconej licznymi obrazami tematycznymi. Po zakończonym przedstawieniu najmłodsi uczniowie z radością przyłączyli sie do wspólnej zabawy z Mikołajem i innymi grudniowymi bohaterami.

A B C December’s here
E F Gee it’s the end of the year
H I’m glad you came today
J K L M N-joy our play
Oh we’re happy to see you
P Q R you happy too?
S T U should sing along
V W X Y? We like this song
Z’s the end, when December’s through
We’ll zee you in the New Year too!

M.A.

2014-12-18 10.26.35  2014-12-18 10.57.32  2014-12-18 10.27.18  2014-12-18 10.57.39