Uczniowie  z naszej szkoły  osiągnęli  spektakularny sukces w dwóch konkurencjach sportowych: mini piłce siatkowej i czwórboju lekkoatletycznym.W mini piłce siatkowej drużyna szkolna zdobyła mistrzostwo Siedlec, a w dalszych rozgrywkach  międzypowiatowych zajęła  II miejsce.

Skład drużyny:Furtak Wojciech, Grochowski Błażej, Jakubczak Piotr, Mościcki Paweł-rezerwa, Roliński Michał-rezerwa, Romaniak Kacper, Siennica Błażej-rezerwa, Sitkowski Filip, Sójka Paweł, Trzeciak Norbert, Włodarczyk Jakub.

W czwórboju lekkoatletycznym uczniowie kl. VI zostali wicemistrzami Siedlec, a w zawodach miedzypowiatowych uplasowali się na  II miejscu. W skład drużyny lekkoatletycznej wchodzą: Chojnacki Wiktor, Janik Michał, Kruk Michał, Romaniak Kacper, Sitkowski Filip,Taczalski Jarosław.

Kolejnym sukcesem jest to, że nasza szkoła awansowała do Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym, które odbędą się 01.06.2015r. w Radomiu. Życzymy naszym uczniom zwycięstwa! Ogromny sukces odniósł Romaniak Kacper-uczeń kl. VI c, zajmując III miejsce  w klasyfikacji na najlepszego sportowca  w czwórboju. Gratulujemy! Opiekunem i trenerem drużyny jest Jarosław Stosio.