Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

W czwartek 5 listopada odbyło się spotkanie z policjantami KMP w Siedlcach. Policjanci przeprowadzili prelekcję na temat „Bezpiecznej drogi do szkoły”, której celem było zwiększenie świadomości uczniów w zakresie bezpieczeństwa. Dzieci z uwagą i wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w rozmowie z policjantami wykazując się dużą wiedzą z zakresu przepisów ruchu drogowego. Omówione zostały zasady przechodzenia przez przejście dla pieszych, noszenie odblasków, jazdy w foteliku czy też siedzisku oraz zapinanie pasów bezpieczeństwa. Podczas spotkania omówione zostały także zasady bezpiecznego zachowania w szkole. Policjanci zwrócili szczególną uwagę na zachowania uczniów w czasie przerwy.

A.N.

 DSC00011 DSC00013  DSC00014 
Joomla Template - by Joomlage.com