IMAG07341W listopadzie klasa Va dwukrotnie miała okazję uczestniczyć w wyjątkowych lekcjach wychowawczych, podczas których uczniowie poznali wybrane zawody swoich Rodziców.

5 listopada gościliśmy w klasie Pana Andrzeja Filipka - kierownika siedleckiego Aquaparku. Dzieci poznały wiele interesujących faktów dotyczących codziennego funkcjonowania i sprawnej organizacji pracy tak dużego parku wodnego. Dowiedziały się również licznych ciekawostek na temat ulubionego miejsca spędzania wolnego czasu przez dzieci.

Natomiast 19 listopada wybraliśmy się na „pyszną” wycieczkę do siedleckiej Piekarni nr 5, aby poznać pracę cukiernika i piekarza - Pana Andrzeja Ładniaka. Dzieci miały niepowtarzalną okazję zobaczyć cały proces wypieku chleba i pysznych bułek. Zaczynając od mieszania składników w odpowiednich proporcjach, a kończąc na wyśmienitym poczęstunku.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za poświęcony czas i ukazanie dzieciom, jak ważna jest praca każdego człowieka.

M.A.

IMAG07401IMAG07441IMAG07471  IMAG07521IMAG07591IMAG07631