dsc 1070-1Dnia 7grudnia w hali sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach po raz drugi odbyły się zawody z cyklu ,,Lekkoatletyka dla każdego”, które stały się wzorem aktywności dla naszych uczniów. W zawodach tych rywalizowali uczniowie z klas II i III  siedleckich szkół podstawowych.  Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny składające się z uczniów klas II i III. Młodzi lekkoatleci  rywalizowali w czterech konkurencjach: sztafeta sprintersko – płotkarska, skoki dodawane, rzut oszczepem, rzut piłką lekarską. Walka sportowa  między uczniami była bardzo zacięta. Konkurencje drużynowe zakończyły się VI miejscem dla uczniów klas II i VII miejscem dla uczniów klas III. Każdy z uczestników otrzymał dyplom i medal, a szkoła otrzymała puchar. Dziękujemy naszym sportowcom oraz opiekunom drużyn: p. Małgorzacie Komodowskiej i p. Iwonie Niciporuk. Pamiętajmy, że ,,Lekkoatletyka dla każdego” to nie tylko drużynowa rywalizacja, ale również świetna zabawa.

Iwona Niciporuk

DSC 1052DSC 1054  DSC 1057DSC 1060 DSC 1066