Samorząd szkolny pod opieką pani Danuty Demianiuk zorganizował konkurs na najpiękniejszą salę lekcyjną w okresie Bożego Narodzenia. Ocenie podlegały: choinka, wystrój okien, szafek, gazetka ścienna i inne dekoracje, wykonane własnoręcznie przez uczniów. W oddziałach zerowych I miejsce zajęła sala 026, II - sala 025 i III - sala 027. W kategorii klas I-III pierwsze miejsce przyznano sali 023, drugie - sali 106 a trzecie przypadło sali 204. Wśród klas starszych IV-VI królowały sale językowe, dwie od języka polskiego i jedna od języka angielskiego. Na najwyższym miejscu podium uplasowała się sala 010, którą opiekują się uczniowie klas V D i VI c; II miejsce zajęła sala 011 należąca do klasy V C; a III miejsce przyznano sali 102 pod opieką uczniów klasy V B.

Serdecznie gratulujemy!