DSC01364

W dniu 15 kwietnia w Urzędzie Miasta Siedlce Prezydent Wojciech Kudelski wręczył listy gratulacyjne uczniom, którzy zostali uhonorowani  stypendium I stopnia Prezydenta Miasta Siedlce  za szczególne osiągnięcia uzyskane w I semestrze 2015/2016 roku. Wyróżnienie to, otrzymują uczniowie, którzy mają nie tylko wysoką średnią ocen ale również wyróżniają się osiągnięciami naukowymi, artystycznymi lub sportowymi. Wśród 81 stypendystów siedleckich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych znalazło  się 5 reprezentantów naszej szkoły :

Alicja Pietrusiak - klasa IV b                                      Daria Kania - klasa V a

Klaudia Sachanowicz - klasa V d                                Aleksander Wysocki - klasa V d

Julia Mućko - klasa VI a

Laureatami stypendium Prezydenta Miasta Siedlce   II stopnia zostali :

Aleksandra Grabek - klasa IV b                                   Paulina Kołtunowska - klasa IV b

Paulina Zabuska - klasa IV b                                       Julia Powałka - klasa IV b

Martyna Dołęga - klasa V b                                          Aleksandra Izdebska - klasa V d

Karolina Myrcha - klasa V d

Życząc dalszych sukcesów serdecznie gratulujemy Uczniom, ich Rodzicom i Nauczycielom.

Grażyna Leydy