IMAG097713 kwietnia, podczas wywiadówki międzysemestralnej dla Rodziców, uczniowie klasy VA przygotowali prezentację swoich umiejętności aktorskich i językowych.

Na początku spotkania grupa teatralna zaprezentowała przedstawienie w języku angielskim pt.”Puss in boots” czyli „Kot w butach”, następnie dzieci pięknie wyrecytowały wiersze po angielsku – ”If friends…” oraz ”The wind”. Rodzice dumni ze swych pociech z radością nagrodzili wszystkich gromkimi brawami.

W kolejnej części spotkania dzieci pochwaliły się rodzicom swoimi ocenami. Po wspólnej dyskusji podsumowującej osiągnięcia całej klasy wszyscy rozeszli się do domów w radosnych nastrojach.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za 100% frekwencję i rodzinną atmosferę podczas spotkania:)

Uczniowie klasy Va z wychowawczynią