DSC014583 maja delegacja naszej szkoły uczestniczyła w miejskich uroczystościach z okazji 225 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Obchody rozpoczęła msza święta odprawiona przez ks. biskupa Piotra Sawczuka w siedleckiej Katedrze. Następnie przy akompaniamencie Orkiestry Wojskowej uczestnicy uroczystości przemaszerowali na skwer Tadeusza Kościuszki, gdzie odbyła się salwa honorowa, apel poległych, przemówienia, z Ratusza "Jacka" odegrano hejnał i odezwały się też ratuszowe kuranty. Delegacje instytucji państwowych, szkół, służb mundurowych, partii, stowarzyszeń i harcerzy złożyły kwiaty pod pomnikiem  generała Tadeusza Kościuszki. Naszą szkołę podczas tych uroczystości reprezentowali: dyrektor Hanna Głuchowska, wicedyrektor Grażyna Leydy, opiekun pocztu sztandarowego Jarosław Stosio oraz uczniowie: Wiktoria Sielawko, Julia Grzesiewicz, Maria Pilich, Karolina Kotarska, Kinga Kaługa, Paweł Sójka i Filip Adamczyk.

DSC01459DSC01461DSC01462DSC01464DSC01463