SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKICH DZIECIOM I RODZICOM ZA UDZIAŁ W AKCJI CHARYTATYWNEJ

NA RZECZ DZIECI Z DOMU DZIECKA W SIEDLCACH "POD KASZTANAMI"!

Dnia 26 kwietnia grupa teatralna „English Drama for Kids” w składzie:

1. Zuzanna Bareja Va              2. Patrycja Czorniej Va                  3. Patrycja Filipek Va

4. Oliwia Kania Va                   5. Michał Kaniewski Va                   6. Aleksandra Klukowska Va

7. Michał Kostanty Va              8. Alicja Kruczyńska Va                  9. Alek Ładniak Va

10. Dawid Ochnio Va               11. Klaudia Sachanowicz Vd           12. Wiktoria Skolimowska Va

odwiedziła Dom Dziecka "Pod Kasztanami" z darami od dzieci z naszej szkoły. Grupa wystawiła sztukę pt. "Puss in boots", czyli po polsku "Kot w butach", którą każdy z nas na pewno zna. Tamtejsze dzieci przywitały nas bardzo przyjaźnie. Bohaterzy sztuki szybko zaprzyjaźnili się z dziećmi. Bawiliśmy się razem w Małych Gigantów, Mam Talent itp. Zabawa była tak świetna, że przeciągnęła się aż do późnego popołudnia. Gdy przyszedł czas rozstania, dzieci, choć niezadowolone z tego, że ich nowi goście już wracają do domów, pożegnały się pięknie i wróciły do swoich pokojów. Za to nasza grupka aktorów z uśmiechami na twarzach powróciła raźnym krokiem  do szkoły. Wykonawców przygotowała pani Marzena Arct, która również zorganizowała z klasą Va wyżej wspomnianą akcję charytatywną zbiórki darów.

Serdecznie dziękujemy Panu Pawłowi Ochnio za pomoc w transporcie zebranych darów!

Klaudia Sachanowicz Vd