DSC 1435Dnia 25maja klasa III B wybrała się ze swoją wychowawczynią panią Iwoną Niciporuk i panią Ewą Kozioł  na całodniową wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa w Parku Łazienkowskim, gdzie duże wrażenie na dzieciach zrobiły okazy wypchanych zwierząt żyjących w lasach. Następnie dzieci przespacerowały się po parku oglądając pięknie kwitnącą roślinność oraz podpatrując pawie i wiewiórki. W Klubie Ale Fun największą atrakcją okazały się warsztaty edukacyjne z zabawą w grę w paintball laserowy w labiryncie dżungli. Nie obyło się również bez pobytu w restauracji McDonalds. Ostatnim punktem programu był pobyt w Parku Fontann, gdzie dzieci podziwiały wodne kompozycje. Nie zabrakło również moczenia rąk i nie tylko. Podczas drogi powrotnej na twarzach dzieci mimo zmęczenia widać było uśmiechy, a przeżycia towarzyszyły dzieciom przez następne dni:).

Iwona Niciporuk

DSC 1421 DSC 1425DSC 1452DSC 1455 DSC 1459