43-DSC 037125 maja w naszej szkole był bardzo uroczysty dzień. Dzieci z klas I – III wraz ze swoimi mamami obchodziły Dzień Matki. Świętowanie rozpoczęło się od akademii, którą przygotowała klasa II d pod opieką p. Agnieszki Korytowskiej. Wszystkich gości powitała pani Dyrektor Hanna Głuchowska. A potem mali aktorzy okazali wdzięczność i miłość do mam poprzez wiersze, piosenki i scenki dramowe. Były nawet czary… Naprawdę! Wróżka wyczarowała  kwiaty, a dzieci wręczyły je mamom. Następne machnięcie różdżką wyczarowało wesołe krasnoludki, które recytowały wiersze. Wróżka na tym nie poprzestała i wyczarowała dla mam roztańczone córeczki. W układzie tanecznym wystąpiły uczennice klasy V a Daria Kania i Diana Wardziak. Kolejny taniec zaprezentowały dziewczynki z klasy II d. Nad choreografią układów tanecznych czuwała p. Edyta Folwarska. Akademię uświetnił występ zespołu „Tuzin” i rozśpiewana klasa II c.

Za rok, w maju spotkamy się znowu, bo przecież… MATKA – to słowo tak wiele znaczy, z nim związane są najpiękniejsze chwile dzieciństwa. ONA dała nam największy skarb… ŻYCIE.

Agnieszka K.