9 listopada 2016 r. klasa III a I III c wybrała się na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym odwiedzonym punktem było Muzeum Narodowe, uczniowie uczestniczyli w lekcji muzealnej, w trakcie której dowiedzieli się co to jest dzieło sztuki, eksponat, na czym ustawiane są rzeźby, w jaki sposób zawieszone są obrazy na ekspozycji. Kolejną atrakcją było Polskie Radio, gdzie mieliśmy okazję obejrzeć studia nagrań polskiej Jedynki, Dwójki, Czwórki i Polskiego Radia Dzieciom. Klasa III c miała przyjemność znaleźć się na antenie Polskiego Radia Dzieciom i pozdrowić całą naszą szkołę. Ostatnim odwiedzonym miejscem był Stadion Narodowy, gdzie zwiedziliśmy całą Trasę Piłkarza, loże Vip, trybunę medialną, kaplicę wielowyznaniową oraz garderobę występujących gwiazd. Wycieczka nam się bardzo podobała.

Dominika Krzyż

WP 20161109 13 32 05 Pro  WP 20161109 14 43 41 Pro  WP 20161109 16 07 58 Pro