IMG 1502Święta tuż tuż . . .

WARSZTATY ZDOBIENIA BOMBEK

Bogactwo barw, magia kolorów, artystyczne wzory mieniące się brokatem na świątecznych dziełach. Tą wyjątkową twórczością wykazali się nasi uczniowie w dniu 5 grudnia 2016 r. podczas warsztatów zdobienia bombek choinkowych, inspirowanych atmosferą nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. W pierwszej części warsztatów poznaliśmy wszystkie etapy powstawania ozdób oraz tajniki ich dekorowania. Największe zainteresowanie wzbudziła prezentacja przykładowych bombek w różnorodnych kształtach i kolorach. Następnie uczniowie z zapałem przystąpili do dekorowania bombek według własnego pomysłu.Na zakończenie naszych warsztatów, każdy uczestnik otrzymał zapakowaną i podpisaną własną, wcześniej udekorowaną bombkę. Wszystkie z pewnością będą zdobiły tegoroczne choinki.

Monika Borkowska