Arrow
Arrow
Nasza szkoła
Slider

001-DSC 0003

Nareszcie nadszedł ten upragniony dzień - zakończenie roku szkolnego. 23 czerwca jako pierwsi mury szkolne pożegnali uczniowie klas IV - VI. Podczas uroczystej akademii przygotowanej p. A. Lipińską razem z klasą VIc, pani dyrektor Hanna Głuchowska podziękowała za całoroczny trud i wręczyła świadectwa oraz nagrody książkowe uczniom, którzy uzyskali najwyższą średnią. Następnie uczniów klas drugich i trzecich pożegnały dzieci z klasy IIIb razem z p. A. Królikowską. Jako ostatnie swoje świadectwa odebrały maluchy z oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych. Oprawę muzyczną przygotował chór szkolny pod kierunkiem p.K.Sypuły, dekoracje wykonała p.L. PóŁtorak. Na zakończenie pani dyrektor Hanna Głuchowska życzyła wszystkim dobrego, bezpiecznego wypoczynku, odprężenia psychicznego oraz wielu bogatych przeżyć w okresie wakacji. 

                                                                                   A.L.

Joomla Template - by Joomlage.com