Arrow
Arrow
Nasza szkoła
Slider

IMG 5138

13 czerwca był dniem pełnym wrażeń dla dzieci z zerówek i ich rodziców. Tego dnia obie grupy zaprezentowały rodzicom część artystyczną z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca i przygotowały dla nich prezenty. Po występie odbył się  Rambit oddziałów przedszkolnych, którego organizatorem i sponsorem był p. Henryk Niedziółka - przewodniczący Rady Miasta, UKS "SP Dwunastka" i  STS,a obsługę techniczną pełnili p. Jaroasław Stosio i pani pielęgniarka Elżbieta Stelmach. Dzieci i rodzice uczestniczyli w następująch dyscyplinach: bieg z pałeczką sztafetową, bieg z przełożeniem przez siebie szarfy, bieg z piłeczką, rzut woreczkiem do tarczy, bieg przez tunel. I miejsce zdobyła grupa 01, II miejsce grupa 02.Wszyscy uczestnicy zostali udekorowani medalami, dzieci dostały także kolorowe koszulki. Brawo!

BN i AŁ  

Joomla Template - by Joomlage.com