Arrow
Arrow
Nasza szkoła
Slider

DSC 0014

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017/18 odbyła się w naszej szkole w poniedziałek 4 września. Najpierw Pani Dyrektor Hanna Głuchowska powitała wszystkich zebranych, w szczególności uczniów klas I, którzy rozpoczynają naukę w naszej szkole. Następnie poinformowała o nowych inwestycjach które zostały zrealizowane w czasie wakacji oraz o zmianach czekających nas w nowym roku szkolnym. Pani Dyrektor dokonała również prezentacji nowych nauczycieli oraz wychowawców klas I.Potem nastąpiła część artystyczna, którą wykonali uczniowie klas IIIc i IIIg pod kierunkiem Pań Urszuli Krasuskiej oraz Moniki Borkowskiej. Trzecioklasiści wierszem, piosenką i tańcem przypomnieli zebranym, że wakacje dobiegły końca, ale to co nas czeka w nowym roku szkolnym to też wspaniała przygoda. Na koniec Pani Dyrektor życzyła wszystkim dobrego roku szkolnego 2017/18 – wielu sukcesów, wzajemnej życzliwości, zaufania i aby przybywanie w naszej szkole sprawiało wszystkim dużo przyjemności.

Oficjalna uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego dla klas IV – VII odbyła się o godz. 11.30 w hali sportowej. Akademię rozpoczęto wprowadzeniem sztandaru szkoły. Po odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała pani dyrektor Hanna Głuchowska, która ciepło przywitała uczniów i ich rodziców oraz pracowników szkoły. Następnie panie wicedyrektor – Grażyna Leydy i Ewa Niedziółka zapoznały zgromadzonych z treścią listów przesłanych przez panią minister Edukacji Annę Zalewską i pana Prezydenta Miasta Siedlce Wojciecha Kudelskiego.

Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy V b z wychowawcą Katarzyną Kępa – Brudny. Po obejrzeniu popisów piątoklasistów i wysłuchaniu piosenek w wykonaniu chóru szkolnego, uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami. W ten sposób rozpoczęto kolejny rok nauki w naszej szkole.

U.K. i K.K.

 

Joomla Template - by Joomlage.com