Miło nam poinformować, że aż osiemnaścioro uczniów naszej szkoły zostało uhonorowanych stypendiami Prezydenta Miasta Siedlce za II semestr roku szkolnego 2016/2017. Stypendia przyznawane są raz w semestrze na wniosek dyrektora szkoły, za pisemną zgodą rodziców. Tę prestiżową nagrodę otrzymały osoby, które poza najwyższą średnią ocen i wzorowym zachowaniem, mogą poszczycić się osiągnięciami naukowymi, artystycznymi bądź sportowymi na szczeblu regionalnym, wojewódzkim, ogólnopolskim czy międzynarodowym.

Stypendia I stopnia w kwocie jednorazowej 500 zł otrzymali: Marta Bartoszek, Urszula Ciołek, Jakub Demiańczuk, Daria Kania, Michał Koć, Mikołaj Kołodziejak, Paulina Kołtunowska, Maja Konstantynowicz, Eliza Siennicka, Aleksander Wysocki.

Natomiast stypendium II stopnia w kwocie 300 zł przyznano uczniom: Martyna Dołega, Weronika Gąsowska, Aleksandra Izdebska, Oliwia Kania, Natalia Kiełczykowska, Karolina Myrcha, Maria Sawicka, Mateusz Zdoliński.

Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w bieżącym roku szkolnym.