Arrow
Arrow
Nasza szkoła
Slider

wagarownia

30 września już za nami, jednak Dzień Chłopaka w naszej szkole obchodzono kilka dni dłużej, w bardzo urozmaicony sposób.Klasy VII b, VII d oraz VI  a z tej okazji spędzały czas kreatywnie w miejscu zwanym "Wagarownią".  Jest to pierwszy Escape Room w Siedlcach, a zabawa w nim polega na zamknięciu w pokoju, gdzie uczestnicy wcielają się w bohaterów pewnej historii o wybranej tematyce. Klasy zostały więc podzielone na cztery pokoje: areszt, statek kosmiczny, kajuta pirata i klub bokserski. Na ucieczkę nasi uczniowie mieli 60 minut. Aby to sie udało, musieli wykorzystać spryt, kreatywność, spostrzegawczość oraz aktywnie ze sobą współpracować. Natomiast uczniowie klas IV a, IV e, V a, V c oraz VI b i VI c udali się do kina na fabularny film o przyjaźni, samotności i poszukiwaniu skarbu pt. "Tarapaty", zaś uczniowie klasy IV b wybrali animację pt. "Lego Ninjago".  Uczniowie klasy IV c Dzień Chłopaka spędzili na zabawie i współzawodnictwie w kręgielni "Lemon". Nie zabrakło też tradycyjnych życzeń, konkursów i upominków w salach lekcyjnych. Jak się okazuje Święto Chłopaka to doskonały pretekst do organizacji zajęć integrujących dzieci i rozwijających ich horyzonty oraz zainteresowania.

I.Ł.

Joomla Template - by Joomlage.com