Arrow
Arrow
Nasza szkoła
Slider

W dniach 9-13 października mieliśmy przyjemność po raz kolejny gościć w naszej szkole wolontariuszkę Global Volunteers. Tym razem odwiedziła nas pani Donna Tuke z Chicago w Stanach Zjednoczonych Ameryki.

Przez pięć dni uczniowie klas IV-VII mieli doskonałą okazję aby sprawdzić swoje umiejętności posługiwania się językiem angielskim podczas zajęć z native speakerem. Te interesujące lekcje były niepowtarzalną szansą do wymiany informacji na temat wybranych zwyczajów i kultury USA. Donna z radością udzielała odpowiedzi na wszystkie pytania uczniów, którzy byli szczególnie zainteresowani miejscem zamieszkania i rodziną naszego gościa jak również różnicami i podobieństwami życia dzieci w USA i Polsce.

Do zobaczenia na kolejnych interesujących spotkaniach z językiem angielskim:)

IMAG2687 image2 20171016 IMAG2696 IMAG2701 IMAG2702

Joomla Template - by Joomlage.com