Arrow
Arrow
Nasza szkoła
Slider

DZIEŃ ŚWIĘTOŚCI - KOROWÓD ŚWIĘTYCH, pt. „Święci w diecezji siedleckiej”

W Szkole Podstawowej nr 12, im. Kornela Makuszyńskiego w Siedlcach, odbył się Korowód Świętych 30.10.2017r. Chętni uczniowie, w tym dniu mogli przyjść przebrani do szkoły, za dowolną świętą postać. W tych strojach chętne dzieci mogły uczestniczyć w zajęciach szkolnych. W całej szkole udzielił się nastrój spokoju i zamyślenia – co mam robić w swoim życiu, aby stawać się dobrym człowiekiem, a nawet zostać świętym?

W czasie lekcji religii nauczyciele katecheci nagrodzili przebrane dzieci pamiątkowym dyplomem oraz wykonali pamiątkowe zdjęcia.

Dziękuje Wszystkim, którzy zaangażowali się w ten konkurs religijny, który był jednym z elementów przygotowujących nas do 200-lecia diecezji siedleckiej.

Katecheta o. Karol Bucholc OMI

Misjonarz Oblat M.N.

 

Joomla Template - by Joomlage.com