Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

DSC05048W dniu 9 listopada odbył się w Szkole Podstawowej nr 12 uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Młodsi uczniowie uczestniczyli w uroczystej akademii, przygotowanej przez klasę III d. Była to dla nich lekcja historii, opowiadająca o jakże ważnych wydarzeniach dotyczących naszego kraju. Klasy starsze obejrzały część artystyczną przygotowaną przez swoich kolegów z koła historycznego. Nawiązywała ona do pierwszych miesięcy niepodległości, walk o granice odradzającego się państwa polskiego, oddawała atmosferę radości i uniesienia. Uroczystość uświetnił chór szkolny pod kierunkiem p. Katarzyny Sypuły. Akademia odbyła się z udziałem Pocztu Sztandarowego.

Maria Dobrowolska i Marta Drozd

Joomla Template - by Joomlage.com