Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

9W dniu 27 października odbył się szkolny konkurs matematyczny klas siódmych. Celem konkursu było wyłonienie trzyosobowej drużyny, która będzie nas reprezentowała w I Turnieju Matemaxus organizowanym przez SP4 w Siedlcach. Najlepszymi matematykami wśród uczniów klas siódmych okazali się: Mikołaj Kołodziejak kl. 7D, Michał Koć kl. 7A, Ada Iwińska kl. 7D. Najlepszymi matematykami wśród czwartoklasistów okazali się: Demiańczuk Dominik z kl. 4A, Wentykier Krzysztof z kl. 4E i Wentykier Bartosz z kl. 4E.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnym etapie konkursu. 

H. Arciszewska i E. Białowąs

Joomla Template - by Joomlage.com