Arrow
Arrow
Nasza szkoła
Slider

15 listopada w naszym oddziale przedszkolnym odbyło się spotkanie, na które przybyli zaproszeni goście z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach: Pani Edyta Barycka oraz Pan Janusz Cabaj.  Tematem spotkania była bezpieczna droga do przedszkola. Przedstawiciele KMP w Siedlcach przedstawili dzieciom zasady dotyczące bezpiecznego poruszania się po drogach oraz zasady bezpieczeństwa w życiu codziennym. Wytłumaczyli jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się o pomoc w sytuacji zagrożenia.

Ponadto podkreśli jeszcze, jak ważną rolę pełnią elementy odblaskowe, które każde dziecko powinno posiadać a na koniec dzieci miały okazję obejrzeć przygotowane przez funkcjonariuszy bajki, które dotyczyły bezpiecznego zachowania na drodze. Dzieci z dużym zainteresowaniem oglądały bajki, słuchały rad i wskazówek zaproszonych gości. W podziękowaniu za spotkanie przedszkolaki z grupy 6-latków, zaprezentowały swoje umiejętności oraz obiecały stosować się do wszystkich zasad omówionych przez policjantów. Po swoim występie przedszkolaki wręczyły swoim gościom jeszcze podziękowanie i kwiaty. Zaproszeni goście zaprosili nasz oddział przedszkolny do KMP w Siedlcach w celu bliższego poznania pracy policjanta. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy przedstawicielom Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach za spotkanie, które na długo zostanie w naszej pamięci.                                                                                                                                                                                                                                                                      Violetta Kołodziejak

 

Joomla Template - by Joomlage.com