Arrow
Arrow
Nasza szkoła
Slider

W klasie III g odbyły się warsztaty z żołnierzem. Zajęcia mające na celu przybliżenie uczniom słowa patriotyzm, Polska, Ojczyzna przeprowadził Pan Marius Wyppler – młodszy chorąży z Jednostki Wojskowej w Siedlcach. Żołnierz opowiadał uczniom o swojej służbie wojskowej, zaprezentował mundur i akcesoria, które każdy żołnierz mieć powinien. Duże zainteresowanie wśród uczniów wzbudziło wyposażenie żołnierskiego plecaka. Dzieci z uwagą słuchały wyjaśnień, po co żołnierzowi potrzebny jest hełm, maska przeciwgazowa i co żołnierz robi na poligonie. Uczniowie dowiedzieli się również, że żołnierze nie tylko bronią kraju, ale też pomagają w sytuacjach kryzysowych oraz biorą udział w misjach pokojowych poza granicami kraju. Mieli możliwość przymierzyć różne żołnierskie elementy ubioru tj. hełm, beret, plecak. Bardzo dziękuję Panu Mariusowi za ciekawe zajęcia.                                                                                                                                      Monika Borkowska 

IMG 20171114 144059 IMG 20171114 145128 IMG 20171114 144221 IMG 20171114 145305                                                                                                                    

Joomla Template - by Joomlage.com