Arrow
Arrow
Nasza szkoła
Slider

Dnia 15 listopada pojechaliśmy na jednodniową wycieczkę do Warszawy, w której wzięła udział kl. VIb i VIIb. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie z przewodnikiem kulis Teatru Wielkiego – Opery Narodowej. Mieliśmy okazję, by stanąć na jednej z największych scen operowych świata, zobaczyć jej techniczne możliwości, a także zajrzeć do malarni, modelatorni, pracowni szewskiej czy pracowni krawieckiej. Poza tym sprawdziliśmy, jak głęboki jest kanał orkiestry i obejrzeliśmy z bliska magazyn kostiumów. Następnie zwiedzaliśmy siedzibę Telewizji Polskiej przy ul. Woronicza 17.

Poznaliśmy m.in. studia programów i nagrań takich jak: TVP Sport, „Pytanie na śniadanie”, „Jaka to melodia?” i reżyserki. Uczniowie spotkali na żywo: Roberta Janowskiego i Agustina Egurrolę, z którym mieli okazję chwilę porozmawiać oraz dostać autograf. Ostatnim punktem wycieczki był pobyt w Parku Trampolin „Hangar 646”, miejscu, które łączy rozrywkę ze sportem. Czekało tam na nas wiele atrakcji m. In.: około 80 trampolin różnego rodzaju (od rekreacyjnych po sportowe), w tym ogromna arena składająca się z ponad 50 trampolin, poducha powietrzna do nauki akrobacji, kosze do koszykówki, strefa do zbijaka, strefa z parkourowymi przeszkodami, ścieżka akrobatyczna – a to wszystko pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. W drodze powrotnej zajechaliśmy na posiłek do McDonald’s. Do domów wracaliśmy w wyśmienitych humorach, dzieląc się swoimi przeżyciami i wrażeniami. Uczniowie wyrazili nadzieję, że chętnie wybraliby się jeszcze raz na tak udaną wycieczkę.

Joomla Template - by Joomlage.com