Arrow
Arrow
Nasza szkoła
Slider

Dnia 14 listopada klasy III b i III e wybrały się na wycieczkę do Warszawy. Swoją wyprawę rozpoczęliśmy od Planetarium, które znajduje się przy Centrum Nauki Kopernik. Z ogromnym zainteresowaniem, wielkimi oczami i otwartymi buziami oglądaliśmy wyświetlany na suficie kopuły film pt. „Ziemia, Księżyc, Słońce” – film o gwiazdozbiorach, podróżach kosmicznych i lądowaniu na księżycu. Następne kilka godzin spędziliśmy na zwiedzaniu i eksperymentowaniu w samym Centrum Nauki Kopernik. Mieliśmy okazję zobaczyć wystawy stałe, które Centrum oferuje m.in. „Świat w ruchu”, „Człowiek i środowisko”, „Strefa światła”, „Korzenie cywilizacji” i inne. Następnie udaliśmy się do Polskiego Radia, w którym zwiedziliśmy główną siedzibę, po czym mieliśmy okazję w studiu nagrać audycję radiową. Ostatnim punktem naszej wycieczki był posiłek w Mc Donald’s. Do Siedlec wróciliśmy bardzo zmęczeni, ale pełni wrażeń, nowych doświadczeń i emocji.

Wychowawcy

Joomla Template - by Joomlage.com