Nasza szkoła
Odkrywamy talenty
Nasze wyróżnienia
25lecie szkoły
previous arrow
next arrow
 

vulcan

googleclassroom

instaling

fzaproszenie.jpg

11

ts

twojedane

bip sp12

12

herbsiedlec

wioskalogo

Dwunastka zaprasza

Rozpocznij_naukę_w-fill-312x175.png

Zapraszamy do obejrzenia filmu „Dwunastka zaprasza”

 https://youtu.be/yVhupfw0cG0

W klasie III F w ramach realizacji projektu edukacyjnego ,,Zdrowo jem, więcej wiem” po raz kolejny odbyły się zajęcia dotyczące zdrowego odżywiania. Uczniowie rozmawiali m.in. o tym jakie produkty należy jeść żeby być zdrowym, dlaczego musimy zdrowo się odżywiać i jak komponować posiłki. Jednym z zadań uczniów było opracowanie zdrowego menu, oraz przygotowanie przepisów na zdrowy posiłek, które  zostały złożone  w ,,Księgę zdrowych przepisów klasy III F”. Podsumowując kolejny etap projektu uczniowie własnoręcznie przygotowali kanapki, które nie tylko były smaczne i zdrowe, ale także pięknie ozdobione.

                                                                                                    M.M-B.

 

Joomla Template - by Joomlage.com